Posadzki

posadzka kamienna

Posadzka wykonana z kamienia naturalnego to gwarancja najwyższej jakości. Kamienna podłoga jest niemal niezniszczalna – to inwestycja na pokolenia. Kamień podkreśla elegancję, ekskluzywność, indywidualny charakter wnętrza oraz jego ponadczasowość.

Kamienne posadzki

Kamienne posadzki wykonujemy z różnych surowców. Do dyspozycji mają Państwo szeroki wybór – marmuru, granitu, trawertynu wapienia, sjenitu, bazaltu, piaskowca. Posadzkę można wykonać z jednolitej, dużej płyty, płytek kamiennych różnej wielkości i o różnych kształtach, a także z odłamków kamiennych. Wybór płyty kamiennej powinien być dostosowany do warunków, jakie będą na niego oddziaływać. Pomożemy Państwu wybrać odpowiedni do danego przeznaczenia kamień, ale także grubość płyty, styl wykończenia i sposób obróbki. Błyszczące, polerowane podłogi prezentują się pięknie, stwarzają jednak ryzyko poślizgnięcia się. Warto więc rozważyć wykonanie piaskowania powierzchni lub nadać jej fakturę w inny dostępny sposób.

Posadzki z kamienia

Posadzki z kamienia są odporne na oddziaływanie wilgoci, temperatur i uszkodzenia mechaniczne. Z czasem jednak ich powierzchnia zmienia się, matowieje, powstają na niej małe rysy. To jednak nie problem – stary kamień można wielokrotnie odnawiać i cieszyć się jego pięknym wyglądem. Im grubszą płytę kamienia wybierzemy, tym więcej razy będziemy mogli poddać ją szlifowaniu i polerowaniu.

Kamień naturalny nadaje się do wykończenia niemal całego domu. Wykonujemy kamienne schody, kominki, parapety, blaty granitowe i marmurowe czy kamienne zlewozmywaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *