Kominki

kominek

Kominek to idealny sposób na efektowne, a zarazem eleganckie wykończenie wnętrza. Nadaje charakter każdemu pomieszczeniu – świetnie sprawdza się zarówno w dużych domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach czy loftach. Ograniczenie stanowi tu jedynie wielkość pomieszczenia.

Eleganckie kominki

Łączą w sobie funkcje użytkowe i estetyczne. Służą jako dodatkowe źródło ciepła, ale i pomagają się zrelaksować – samo przesiadywanie i obserwacja tańczących płomieni działa uspokajająco. Dzisiejsze kominki, dzięki sieci specjalnych kanałów rozprowadzonych po mieszkaniu lub domu, pozwala rozprowadzić ciepło po wszystkich jego pomieszczeniach.

Kominek

Ze swoim eleganckim, dostojnym wyglądem, nadaje charakter pomieszczeniu i całemu domostwu. Wykonany z naturalnego kamienia nie tylko doskonale przewodzi ciepło, ale i świetnie się prezentuje. Kamienne kominki można dopasować do każdego wnętrza – oferujemy kominki o tradycyjnej bryle, kominki nowoczesne, rustykalne, stylowe i rzeźbione. Do wykończenia kominka stosujemy kamienie surowce jak marmur, granit, piaskowiec czy konglomerat marmurowy. Dajemy możliwość zaprojektowania kominka według Państwa gustu, a także chętnie służymy radą i pomocą. Dbamy o estetykę wykonania, ale także o to, by system grzewczy spełniał oczekiwania klientów i, co istotne, wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

W ofercie firm kamieniarskich są także blaty granitowe, parapety kamiennie, posadzki i inne wyroby kamieniarskie, które pozwolą urządzić ze smakiem całe wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *